Služby

01
Brand Marketing

Vstúpte do online

Grafické návrhy

Nechajte si vypracovať grafické návrhy loga, vizitiek, letákov, bannerov, oznámení, voucherov a iných návrhov, čo vám prinesú osobitný štýl vašej značky. 

Správa sociálnych sietí

Potrebujete nakopnúť sociálne siete a odprezentovať svoju značku v online priestore ? Pred začiatkom spolupráce dostanete od nás krátky dotazník, ktorý je našim know-how a pomôže nám bližšie identifikovať vašu značku a určiť vhodnú marketingovú stratégiu.

Prezentačné web stránky

Vlastná web stránka s príjemným vizuálom. Prezentačná web stránka vašich služieb. Ktorá vás zaradí do online priestoru a vaši zákazníci nájdu všetky potrebné informácie o vás a vašej značke na jednom mieste.

02
Digitálne služby

Vstúpte do online

E-shop na mieru

Potrebujte vytvoriť funkčný e-shop vašich produktov? Funkčný e-shop pre Vaše produkty. Úprava produktových fotografií a produktové texty sú pre nás kľúčové aby váš e-shop prosperoval.

Copywriting

Vytvoríme vhodný článok alebo popis pre vašu značku. Pomôžeme s textovým podkladom. Navrhneme vám firemný slogan alebo sa postaráme o váš blog.

Virtuálna asistencia

Ponúkame vám administratívnu podporu. Potrebujete vytvoriť databázu kontaktov vašich potenciálnych klientov, pomoc s telefonickým a e-mailovým oslovovaním? Tak ste tu správne!